Happy New Year!

2020! Let's say it! It's the year that officially s**
For everybody I suppose, and I think I will struggle to find someone who will say it was a good year and it will be hard to find someone who is not feeling relief.. That today is the last day!
But when I look back at this year I feel blessed!
We went through a lot, and I just feel extremely lucky that I have healthy family, place to live, and food I can eat! I found great people around me who helped us to go through it and survived this taff moments. We all learnt what's most important and how to appreciate it.
Business wise, it was the best year for me, and it's more to come, I already have planned some surprises for you! I just would love to say thank you to each of you who is the part of this incredible journey of my life! I know its boring and I said it so many times, but without you, I wouldn't be here!!
Happy New year!
2021 it's here! So after a storm rainbow comes.. So I am exited for the new days to come 🌈🌈
🇵🇱🇵🇱
2020! Powiedzmy to sobie szczerze, oficjalnie to rok który po prostu był spier***
dla wszystkich, i podejrzewam, że ze świeca szukać tych którzy powiedzą to był dobry rok, albo tych którzy nie będą się cieszyć, że to już ostatni dzień.
Jednak jak patrzę na ten rok, to doceniam co mam, dach nad głową, jedzenie, zdrową rodzinę i świetnych ludzi dookoła siebie! Mimo tego, że ten rok był dla nas trudniejszy, dookoła mnie mam ludzi, którzy pomogli nam przetrwać te trudy. Wszyscy nauczyliśmy się doceniać co mamy i co tak na prawdę jest ważne w życiu
Biznesowo to był dla mnie bardzo dobry rok, rozwinęłam skrzydła i zainspirowana do dalszych działań mam już przygotowanych parę niespodzianek na ten Nowy Rok.
Dlatego chciałam podziękować Ci, za to, że jesteś tutaj że mną, że jesteś częścią gej przygody w moim życiu! Pisałam to nie raz, bez Ciebie, nie byłoby mnie!
Happy New Year! 2021 jest tutaj!
Po każdej burzy przychodzi tęcza.. Więc pełna ekscytacji czekam na to co przyniesie nam 2021!🌈🌈